سپاس استاد
استاد خالد حیدری
تلاش های بی شائبه و خالصانه وبدون خستگی ووقفه ناپذیر

استاد خالد حیدری
و نمایش های به یاد ماندنی وکارگاهها وکلاس های اموزشی برای علاقه مندان در نزدیک به نیم قرن برگ زرینی از تاریخ تئاتر بوکان واستان ما است .
تجربه این هنرمند نامدار و پیشکسوت تئاتر باید برای هنرمندان جوان و نسل اینده بازگو شود تا سرلوحه فعالیت های هنری انان قرار گیرد . واز همه مهمتر یاد بگیرند که تعهد اخلاقی به مردم مهمترین سرمایه یک هنرمند است .


استاد خالد حیدری از سالهای دهه پنجاه خورشیدی تا کنون بیش از دهها نمایش هنری ومردمی که هر کدام خود کارگاهی برای اموزش جوانان ونوجوانان بوده به صحنه برده است و موجی از شناخت وتئاتر مفهومی واندیشمندانه به صحنه برده است . وهمه هنرمندان این شهرستان و استان را وام دار ومدیون خود نموده است .
استاد خالد حیدری در برهه ای از زمان شمع تئاتر را در این شهرستان روشن نمود که بکل خاموش و به سردی گرایده بود . وی با حضور فعال خود و گردهم اوری علاقمندان به تئاتر، در دوران سخت و ترس اور، منطقه امن هنر امروز را پدید اورد که تاریخ تئاتر بوکان تنها شاهد وگواه بزرگ این بزرگ مرد تئاتر است .
حرمت واحترام و تجلیل از سالها زحمات ایشان تنها می تواند بخش کوچکی از سپاس وقدردانی جامعه به وی باشد چرا که حتی یک لحظه از زحمات ایشان جبران نخواهد شد .
با تشکر واحترام به استاد خالد حیدری
و همه هنرمندان تئاتر

عبدالرحمن عزیزی
شهریور 1393-
عضو کارگاه تئاتر کوچک بوکان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may also like